Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
{PLACE_POWEREDBY}

8. http://qukulative.blog4u.pl/

Jesli niektórzy ludzie nie potrafia pogodzić się z krytyka, to po jaka cholerę się zgłaszają do subiektywnej oceny. Nie rozumiem tego. W dodatku z beznadziejnym blogiem. Chciałam dodać tylko Pani, której blog oceniałam w poprzedniej notatce, że niech się mi nie wciska kitów, bo nad jej blogiem chcac, czy nie chac spędziłam 40 minut. Więc trochę szacunku by się należało.
Przechodzę już do oceny. Mam nadzieję, że BLOG, który zaraz ocenię zaskoczy mnie czymś.
Pierwsze wrażenie. Przyznam, że ciekawie tu jest. Minimalizm jest na prawdę trudno osiagnać. Łatwo przegiać. Tobie się to udało.
Szablon. Na prawdę mi się podoba. Głównym motywem jest gitara, która zgadza się z ogólną koncepcją "My head rock's!". Muzyka też pasuje. Co do czcionek, to też nie mogę Ci niczego złego zarzucić. Na prawdę zaciekawiła mnie ta gitara. Nie wiem, skad ja wzięłaś, ale musiałaś się nieźle napracować nad wynaleznieniem takiego cudka. Powiem Ci, że już w pewnym sensie zaskarbiłas sobie moją sympatię. Stworzyłaś taki swój klimacik, w którym nie tylko ty, ale również wszyscy czytający czują się dobrze. Nawet jeśli nie przepadaja za rockiem.
Menu. Tutaj muszę dać Ci pewną radę. Jesteś niekonsekwentna. Mianowicie przeplatasz język angielski z polskim. Postaw na jeden z nich i będzie w porządku. W menu jest również wszystko, co powinno być zawarte. Aha i jeśli chodzi o licznik, to wcisnij go gdzies na sam koniec, bo tak na samym poczatku źle wygląda. Jak pisałam już w poprzednich ocenach, można pomysleć, że idziesz na komerchę.
" O mnie". Plus za podstronę. Po przeczytaniu " O mnie" jestem już cała twoja. Pięknie piszesz. Nawet nie pomyslałabym, że masz dyslekcję. I masz dobry gust muzyczny, ale to do oceny się nie wlicza. Po prostu tak na marginesie. I zgadzam się z tobą, jesli chodzi o ładne używanie języka polskiego.
Estetyka. Do niczego nie mogę się przyczepić. Stawiasz kropki i na poczatku zdania stawiasz duże litery. Dodatkowo czcionka jest czytelna, a po boku nie nie ma nasranych jakiś brushy.
Notatki. Perełki. Piszesz zwięźle i na temat. Potrafisz z jednego tematu subtelnie przeskoczyć do drugiego. To cenię. Podsumowujac:
- pierwsze wrażenie - 5 pkt,
- szablon - 10 pkt,
- estetyka - 5 pkt,
- notatki - 10 pkt,
- menu - 8 pkt,
- dział " o mnie" - 10 pkt.
Razem 48/50 pkt. Gdyby było więcej takich blogów, to nie musiałabym oceniać.


szczerzy-oceniacze 24/07/2007 18:50:42 [Powrót] Komentuj


Qukułka

http://qukulative.blog4u.pl
data: 24/07/2007 22:01:45
zalogowany
IP: zalogowany
Dziękuje za ocenę. Ciesze się, że mój pamiętnik Ci się spodobał. Menu poprawione. Szablon robiłam wczoraj o 23, i nie chciało mi się zmieniać linków. Teraz już jest wszystko tak, jak powinno być.

Pozdrawiam.8. http://qukulative.blog4u.pl/